Wednesday, July 4, 2012

Southeastern Michigan Football Week 4 Schedule's

Below are the games for Southeastern Michigan.  The region consists of schools on this link. If you notice a mistake or know who is the home team, please comment below.   Click on the schools link to also view their winning or losing streak against that opponent.



Algonac at Yale
Richmond at Almont
Imlay City at Armada
Croswell-Lexington at Capac
Manchester at Addison
Jackson Vandercook Lake at East Jackson
Napoleon at Grass Lake
Hanover-Horton at Michigan Center
Country Day vs. Divine Child
Lutheran High North vs. Bishop Foley
Ann Arbor Father Gabriel Richard at Notre Dame Prep
Brother Rice vs. De La Salle
University of Detroit Jesuit vs. Orchard Lake Saint Mary
Niagara Academy of Sport (Ontario) at Catholic Central 
Cabrini vs. Cranbrook-Kingswood
Riverview Gabriel Richard vs. Loyola
Our Lady of the Lakes vs. Shrine 
University Prep vs Romulus Summit Academy
Old Redford vs. Chandler Park Academy
Plymouth Educational Prep Center vs. Michigan Collegiate
Detroit Central at Pershing
Denby Tech at East English Village
Osborn at Frederick Douglass
Southeastern at Detroit King
Cass Tech at Cody
Henry Ford at Renaissance
Western International at Mumford 
Allen Park vs. Truman
Southgate Anderson vs. Gibraltar Carlson 
Wyandotte Roosevelt vs. Lincoln Park
Woodhaven vs. Melvindale 
Kennedy vs. Trenton 
Lapeer West vs. Swartz Creek
Flint Kearsley vs. Linden
Clio vs. Holly
Fenton vs. Ortonville Brandon
Lapeer East vs. Waite (Ohio)
Monroe Jefferson vs. Flat Rock
Carleton Airport vs. Monroe Saint Mary Catholic Central
Milan vs. Grosse Ile
New Boston Huron vs. Riverview 
Inkster vs. Avondale
Edison Academy vs. Harper Woods
Clarenceville vs. Lutheran Northwest
Country Day vs. Divine Child
Oakland Christian vs. Mayville
Cesar Chavez Academy vs. Melvindale A.B.T.
Star International Academy vs. Hamtramck
Livonia Stevenson vs. South Lyon
Northville vs. Salem
Novi vs. South Lyon East
Walled Lake Western at Walled Lake Northern
Walled Lake Central vs. Waterford Mott
Waterford Kettering vs. Lakeland
Canton vs. Westland Glenn
Franklin vs. Plymouth
Churchill vs. Wayne Memorial
Brighton vs. Grand Blanc
Hartland vs. Milford 
Howell vs. Pinckney
Hillsdale vs. Hudson
Blissfield vs. Dundee
Brooklyn Columbia vs. Onsted
Ida vs. Erie Mason
Eisenhower vs. Grosse Pointe South
Dakota vs. Port Huron Northern 
Stevenson vs. L'Anse Creuse
Utica Ford vs. Fraser
Romeo vs. L'Anse Creuse North
Chippewa Valley vs. Grosse Pointe North
Anchor Bay vs. Roseville
Port Huron vs. Cousino
Utica vs. Warren Mott
Lakeview vs. Clintondale
Marine City vs. Clawson
Lake Shore vs. Center Line 
Marysville vs. Lincoln
Sterling Heights vs. Mount Clemens
Saint Clair vs. New Haven
East Detroit vs. Warren Woods Tower
Madison vs. South Lake
Lamphere vs. Fitzgerald
Southfield Christian vs. Parkway Christian
Oakland Christian vs. Mayville
University Liggett vs. Westland Lutheran
Consortium vs. River Rouge 
Ecorse vs. Ypsilanti Willow Run
Allen Academy vs. Highland Park
Andover vs. Ferndale
Berkley vs. Seaholm
Lahser vs. Royal Oak
Groves vs. Hazel Park
Clarkston vs. Troy Athens
Rochester vs. West Bloomfield
Stoney Creek vs. Lake Orion
Pontiac vs. Troy 
Oxford vs. Farmington
North Farmington vs. Harrison
Southfield-Lathrup vs. Rochester Adams
Oak Park vs. Southfield
Pioneer vs. Saline
Skyline vs. Monroe
Ann Arbor Huron vs. Temperance Bedford
Adrian vs. Dexter 
Chelsea vs. Ypsilanti 
Tecumseh vs. Ypsilanti Lincoln
Ottawa Lake Whiteford vs. Sand Creek 
Adrian Madison vs. Petersburg - Summerfield
Britton-Deerfield vs. Clinton
Morenci vs. Whitmore Lake
Romulus vs. Mason
Dearborn vs. Edsel Ford
Belleville vs. Fordson
Annapolis vs. Redford Thurston
Crestwood vs. Garden City
Robichaud vs. Redford Union






Teams with no scheduled games yet:

Southfield Bradford
Northwestern
Westside Christian

No comments:

Post a Comment